Předplacený servis ŠKODA na 5 let

Home / Novinky / Předplacený servis ŠKODA na 5 let
Předplacený servis ŠKODA na 5 let

Předplacený servis ŠKODA na 5 let

Kryjte svoje náklady za servisní prohlídky. Zafixujte si je u nás na 5 let!

Potřebujete vyměnit olej, filtr a dle varianty též díly podléhající běžnému opotřebení? Využijte naší nabídky aby provoz vašeho vozu byl ještě bezstarostnější.

ŠKODA Předplacený servis je dostupný ve variantách Standard nebo Plus a doba jeho trvání je 5 let nebo do zvoleného kilometrového nájezdu (60, 100 nebo 150 000 kilometrů). Servisní úkony jsou po dobu platnosti a v rozsahu podle varianty služby plně kryty bez vlivu inflace nebo změny cen náhradních dílů. Lze ho u nás objednat s novým vozidlem, nebo před dodáním vozu. Lze také objednat k vozidlu ŠKODA do 2 let stáří, které ještě neabsolvovalo první předepsanou prohlídku.

Varianty zahrnují:

  • STANDARD – Servisní úkony předepsané výrobcem. Jedná se hlavně o servisní prohlídky podle stanoveného servisního intervalu. Zahrnující výměny motorového oleje, výměny filtrů, výměnu brzdové kapaliny, zapalovacích svíček a další úkony prováděné v rámci servisních prohlídek. Varianta Standard obsahuje také prodloužení záruky mobility.
  • PLUS – Servisní úkony ve stejném rozsahu jako varianta Standard a dále servisní úkony vedoucí k bezstarostnému provozu vozidla. Zjednodušeně se jedná o výměnu dílů podléhajících běžnému opotřebení jako jsou brzdové destičky a kotouče, stěrače, rozvodový řemen a mnoho dalšího. Bezstarostný provoz vozidla znamená i krytí nahodilých poruch, prodloužení záruky mobility, každoroční dezinfekci a případné doplnění klimatizace a kontrolu vozu před STK.

 

Hlavní výhody:

  • Servis bez starostí – o vše se postaráme my
  • Rozložení servisních nákladů – při koupi vozu s financováním, máte servis rozložen do jednotlivých splátek
  • Originální díly ŠKODA – pro opravu používáme pouze originální díly
  • Garance cen náhradních dílů – po dobu 5 let nemusíte řešit změnu cen náhradních dílů, ani práce
  • 100% servisní zázemí – servis od pravidelně školených specialistu s nejmodernějším vybavením
  • Prokazatelná historie vozu – zvyšuje zůstatkovou hodnotu vozu při prodeji

 

Tyto výhody se vztahují ke konkrétnímu vozu bez ohledu na změnu majitele. Navíc je doložena řádná servisní historie, oba tyto fakty zvyšují hodnotu vozu při následném prodeji.